Vepy Medailónky Línia amar.+jablk.vlák.100g

Vepy Medailónky Línia amar.+jablk.vlák.100g

Vepy Medailónky Línia amar.+jablk.vlák.100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Vepy Medailónky Línia amar.+jablk.vlák.100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Vepy Medailónky Línia amar.+jablk.vlák.100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 18 Kč Ověřit dostupnost

Křupky s amarantem a vlákninou VEPY Línie – Obilninové medailónky s jablečnou vlákninou a amarantem. Složení: obilniny 97% (pšeničná krupice, celozrnná pšeničná mouka, kukuričná krupice, rýže), amarant (2%), jablečná vláknina (1%). Obsah: 100 gVýživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1 615kJ (376kcal) Bílkoviny 9,6 g Sacharidy 81,7 g   Cukry 0 g Tuky 1,7 g   nasycené mastné kyseliny 0,5 g Vláknina 10 g Sodík 0,005g

3 důvody proč prodáváme Vepy Medailónky Línia amar.+jablk.vlák.100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Vepy Medailónky Línia amar.+jablk.vlák.100g

Dominik Lončík, Chlumek:
Patřím k chlapům, kteří neumí kupovat dárky. Nikdy mě nenapadne nic pořádného, čím bych udělal radost. A často mě to dost mrzí. Teď, co znám Vepy Medailónky Línia amar.+jablk.vlák.100g, je to ale úplně jiné. Už jsem to jako dárek koupil asi čtyřem lidem a všichni byli hodně spokojení jako já. Navíc velice překvapení, že jsem se zrovna já tak trefil s skvělým {dárkem|překvapením.

Jakub Kico, Vitějovice:
Opravdu príma věc, tohle se zcela jen tak nenajde. Můžu to všem vřele doporučit, takový Vepy Medailónky Línia amar.+jablk.vlák.100g jsem hledal na internetu hodně dlouho, ale vždy měl nějakou chybu ? vyšší cena, mizerná kvalita, nebo chyby s dodáním zboží... Každopádně tohle je zcela super, a jsem po všech stranách spokojený. Tenhle Vepy Medailónky Línia amar.+jablk.vlák.100g můžu rozhodně doporučit rodině, kteří něco stejného shánějí.

Sára Šeblová, Roseč:
Dlouho jsem váhala mezi tímto Vepy Medailónky Línia amar.+jablk.vlák.100g a jiným, podobným. Nakonec jsem si na základě rozhovoru, kdy jsem si vyzkoušela, jestli je výrobek skutečně v obchodě a v jakém je stavu, vybrala tento výrobek a své volby rozhodně nelituji. Nejen, že prodejkyně na telefonu byla opravdu příjemná a vstřícná, zboží došlo skutečně brzy a v neporušeném obalu. Všechno jak má být, můžu jenom než doporučit.

Natálie Jůvová, Šarovy:
Měsíce hledám perfektní výrobek, který se mnou zvládne držet tempo za každých okolností a nikdy mě nezklame. Již tomu tak není. Stále jsem nebyla schopná najít. Až do momentu, než jsem v e-shopu vypátrala Vepy Medailónky Línia amar.+jablk.vlák.100g. Takže konečně nemusím dělat nepříjemné kompromisy, umí přesně to, co potřebuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 14. 12. 2017.

Hodnocení Vepy Medailónky Línia amar.+jablk.vlák.100g

hodnocení 5/5 od 23 hodnotících

Diskuze Vepy Medailónky Línia amar.+jablk.vlák.100g

Johana P: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Matouš L: Celkem jsem spokojený.

Michaela K: nemá chybu

Kamila M: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Štěpán P: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Vepy Medailónky Línia amar.+jablk.vlák.100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Vepy Medailónky Línia amar.+jablk.vlák.100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt