Vepy Medailónky Línia amar.+jablk.vlák.100g

Vepy Medailónky Línia amar.+jablk.vlák.100g

Vepy Medailónky Línia amar.+jablk.vlák.100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Vepy Medailónky Línia amar.+jablk.vlák.100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Vepy Medailónky Línia amar.+jablk.vlák.100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Naše cena: 18 Kč Ověřit dostupnost

Křupky s amarantem a vlákninou VEPY Línie – Obilninové medailónky s jablečnou vlákninou a amarantem. Složení: obilniny 97% (pšeničná krupice, celozrnná pšeničná mouka, kukuričná krupice, rýže), amarant (2%), jablečná vláknina (1%). Obsah: 100 gVýživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1 615kJ (376kcal) Bílkoviny 9,6 g Sacharidy 81,7 g   Cukry 0 g Tuky 1,7 g   nasycené mastné kyseliny 0,5 g Vláknina 10 g Sodík 0,005g

3 důvody proč prodáváme Vepy Medailónky Línia amar.+jablk.vlák.100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Vepy Medailónky Línia amar.+jablk.vlák.100g

Kristián Štrop, Tlučná:
Než jsem nakoupil, tak jsem zavolal do eshopu jestli skutečně mají Vepy Medailónky Línia amar.+jablk.vlák.100g skladem. Byl jsem nedůvěřivý, ale bylo to zbytečné, za tři dny mi doma zvonil kurýr. Perfektní rychlost doručení.

Anežka Šildová, Dub nad Moravou:
Protože vyznávám zdravý životní styl, měla jsem docela obrovský problém sehnat si zboží v klasickém obchodě. Navíc sortiment je velice omezen, ceny bývají nadsazené, a tak jsem vyhledala na netu eshop, který se zaobírá tímto designem. nemůžu nic jiného říci, než že spokojenost předčila mé očekávání. Když jsem byla na vážkách ohledně Vepy Medailónky Línia amar.+jablk.vlák.100g, zavolala jsem na tamní číslo, kde mi hodná paní - dáma vysvětlila, z čeho se Vepy Medailónky Línia amar.+jablk.vlák.100g sestavuje, jak se používá a společně jsme celou zakázku dotáhli do zdárného konce. Malinko mě zklamala doprava. Ale jak sama říkám, doprava je kapitola sama o sobě.

Natálie Filingerová, Hvězdoňovice:
Super PRODUKT, od kterého jsem příliš nechtěl. Ale celkem mě hodně překvapil. PRODUKT, který snese opravdu mnoho. Objednávám si je občasně, podle chuti. Za tak výbornou cenu, dodání, můžu v tomto případě, pouze obchod poradit. Manžel mě pochválil a navíc jsem obdržela slevový kód pro doplňkový nákup.

Štěpán Kaplan, Sběř:
Jako silák nemám moc času hledat různá možnosti. Proto jsem věděl, jaký produkt chci. Našel jsem si ho a objednal. Vše proběhlo k mé celkové spokojenosti. Seriozní jednání prodavačů a garance funkčnosti mne přesvědčilo, že chci tento Vepy Medailónky Línia amar.+jablk.vlák.100g každému doporučit. Jsem spokojen a přitom hezky překvapen, že opravdu to funguje tak spěšně. Bezproblémový eshop.

Martin Tenkrát, Třeboň:
Jedná se o krapet jednodušší typ. Líbí se mi poměr cena-výkon, ale když už jsem si Vepy Medailónky Línia amar.+jablk.vlák.100g koupil, tak jej určitě zužitkují. Za tu hodnotu je více méně pomalejší, ale přesto funguje perfektně a doufám, že se nám v práci ještě naslouží. Pokud bych kupoval opět, vzal bych dražší typ, která bude rovnoměrná poměru cena-výkon.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 10. 2017.

Hodnocení Vepy Medailónky Línia amar.+jablk.vlák.100g

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze Vepy Medailónky Línia amar.+jablk.vlák.100g

Michaela P: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Eliška O: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Nikol O: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Tobiáš J: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Markéta T: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Vepy Medailónky Línia amar.+jablk.vlák.100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Vepy Medailónky Línia amar.+jablk.vlák.100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt