Zahradní květinový strom Garth s 36 LED diodami a solárním panelem teple bílé LED diody

Zahradní květinový strom Garth s 36 LED diodami a solárním panelem teple bílé LED diody

Zahradní květinový strom Garth s 36 LED diodami a solárním panelem teple bílé LED diody

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Zahradní květinový strom Garth s 36 LED diodami a solárním panelem teple bílé LED diody. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Zahradní květinový strom Garth s 36 LED diodami a solárním panelem teple bílé LED diody jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 984 Kč
Naše cena: 656 Kč Ověřit dostupnost

Krásné solární osvětlení je vhodné pro osvětlení Vašich venkovních prostor, např. do zahrady či na balkon. Díky solárnímu napájení Vás nemusí trápit připojení do elektrické zásuvky. Solární panel přes den nabije baterie, a jakmile se setmí, tak se osvětlení zapne. Osvětlení je také možné zapínat a vypínat ručně.  UPOZORNĚNÍ! Jedná se o solární osvětlení, před použitím prostudujte návod k obsluze.   Technické údaje: 36 x teplá bílá LED dioda solární panel: 2V/110 MA Ni-Cd baterie (1.2V/500mAH) 2 funkce (blikání a nepřetržitý provoz) výška: cca 78 cm materiál: plast automatické zapnutí světelného senzoru jednoduchá montáž a instalace doba svícení: až 8 hodin (na plně nabitou baterii!) určeno pro venkovní použití    Obsah balení: 1 x květinový strom s 36 LED diodami

3 důvody proč prodáváme Zahradní květinový strom Garth s 36 LED diodami a solárním panelem teple bílé LED diody

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Zahradní květinový strom Garth s 36 LED diodami a solárním panelem teple bílé LED diody

Michal Profous, Blížkovice:
Když už si něco pořizuji, tak si přeji, abych měl pocit, že mi k tomu dávají taky jistý službu, zakoupení přes net, potencionální možnost vrácení výrobku a samozřejmě uvítám co nejrychlejší dodání. Nejednou jsem se spálil a nedůvěřuji každému. Tady mě ale udělali radost, byla to skutečně moc dobrá volba. Je příjemné znát kde dělají svou práci dobře.

Šárka Podlenová, Horní Lideč:
Tento eshop i Zahradní květinový strom Garth s 36 LED diodami a solárním panelem teple bílé LED diody vřele doporučuji. Objednávala jsem tady již po druhé a vždy všechno přišlo v cajku a do pěti dnů jsem zásilku vždy dostala. Ani s tímto výrobkem jsem se nespletla, protože pracuje perfektně. Po několikátém vyzkoušení vzhlíží stále jako nový a dokonce přežil i pád na zem, kdy jsem se měla strach, že se rozbije. Když jsem ho pak testovala, tak pracoval stejně jako dříve. Takže všechno OK.

Petr Mazan, Raková:
Čtyřikrát jsem se musel proklikat zpět k tlačítku pro objednání, až jsem přečetl nápis ”NELZE PROVÉST“. Poté jsem zavolal na linku, což se ukázalo jako dobrý tah. Majitel sdělil, že má závažnou chybu v systému, ale že ji obratem vyřeší. Vzal si na mě e-mail, a okamžitě poté, co správně zprovoznil eshop, dal mi vědět a objednávku jsme dokončili se slevou.

Matyáš Chocholouš, Dvorce:
Perfektní zboží, z mojí strany panuje naprostá radost jak s vaším přístupem, tak i s Zahradní květinový strom Garth s 36 LED diodami a solárním panelem teple bílé LED diodyem, který jsem si pořídil. Mnohokrát se mi stalo, že mi byl balík, nebo balík dodán poškozený, ale ten váš dorazil úplně v pořádku, správně, v bezvadné kvalitě, a za cenu, kterou bych jinde těžko hledal. Jsem rád, že mohu prohlásit, že jsem s nákupem u vás velmi spokojený, a jsem si jist, že až budu objednávat za rok, jistě se k vám vrátím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 12. 2017.

Hodnocení Zahradní květinový strom Garth s 36 LED diodami a solárním panelem teple bílé LED diody

hodnocení 5/5 od 31 hodnotících

Diskuze Zahradní květinový strom Garth s 36 LED diodami a solárním panelem teple bílé LED diody

Petra H: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Viktor R: Jsem ráda, že to mám

Patrik T: Celkem jsem spokojený.

Simona G: děda je z dárku je nadšený

Daniela Š: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Zahradní květinový strom Garth s 36 LED diodami a solárním panelem teple bílé LED diody. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Zahradní květinový strom Garth s 36 LED diodami a solárním panelem teple bílé LED diody

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt