Zahradní párty stan DELUXE nůžkový + boční stěny - 3 x 3 m červená

Zahradní párty stan DELUXE nůžkový + boční stěny - 3 x 3 m červená

Zahradní párty stan DELUXE nůžkový + boční stěny - 3 x 3 m červená

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Zahradní párty stan DELUXE nůžkový + boční stěny - 3 x 3 m červená. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Zahradní párty stan DELUXE nůžkový + boční stěny - 3 x 3 m červená jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 8883 Kč
Naše cena: 5922 Kč Ověřit dostupnost

Pořádáte slavnost pod širým nebem, oslavu narozenin nebo si prostě užíváte zahrady po celý den? Potom by Vám neměl chybět zahradní stan, který Vás ochrání před prudkým sluncem, mírným deštěm a větrem. Tento zahradní stan je ideální volbou. Zejména oceníte nůžkovou konstrukci, díky které stan rychle postavíte a opět složíte - již žádné šroubování nebo skládání tyčí.  Stan má kompletní kovovou konstrukci. Střešní plachta je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu. Fotografie jsou zatím ilustrativní. Fotografie jsou ze stanů s celoobvodovým bokem.     Technické údaje: rozměr: 3 m x 3 m barva: červená bočnice: 3 kusy boků o šířce 3m = 2x boční stěny (levá a pravá) a 1x zádový bok max. průchozí výška: 190 cm hmotnost: 27 kg rozložení: max. 5 minut materiál plachty: KORTEXIN-100% polyesterová tkanina (PES) z rubové strany nánosovaná PVC s vodoodpudivou úpravou střešní plachta navíc s pogumováním gramáž střešní plachty: 500 g/m2 gramáž boční plachty: 420 g/m2 materiál konstrukce: ocel s práškovým nátěrem a kladívkovým povrchem balení obsahuje: konstrukce, střešní plachta, bočnice   Obsah balení: 1 x zahradní stan 3 x boční stěna rozměr balení: 147 x 17 x 17 cm

3 důvody proč prodáváme Zahradní párty stan DELUXE nůžkový + boční stěny - 3 x 3 m červená

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Zahradní párty stan DELUXE nůžkový + boční stěny - 3 x 3 m červená

Martin Žahour, Grymov:
Vše bylo zcela v pořádku. Zahradní párty stan DELUXE nůžkový + boční stěny - 3 x 3 m červená jsem zakoupil za jednu z nejlevnějších cen. Přišlo v naprosto skvělém stavu, navíc rychlost doručení byla velmi závratná a já se nestačil koukat, že už u mě zvoní dopravce. Jsem opravdu uspokojen a chci tento výrobek doporučit snad asi každému. Navíc v obchodu profesionální jednání a milá komunikace je dalším pozitivním poznatkem. Suprové a děkuji.

Jonáš Rössler, Rájec:
Tak tento Zahradní párty stan DELUXE nůžkový + boční stěny - 3 x 3 m červená jsme si s tou mojí pořídili do našeho společného bydlení. Bez vytáček, partnerce se to moc nelíbilo, předem jsem si musel vyslechnout, že je to blbost, že za výrovek jen vyhazujeme peníze a bez užitku, máte to podobně, ne? Ale následně ho přivezla pošta, a co tušíte, že se stalo? Týna propadla jeho kouzlu, musel jsem si objednat druhý, protože vážně velmi rychle změnila stanovisko. Dneska už bychom se bez tak vynikající Zahradní párty stan DELUXE nůžkový + boční stěny - 3 x 3 m červená neobešli.

Nikol Hellingerová, Velké Meziříčí:
Jako každá žena miluji hezké věci, které jsou čímkoliv dokonalé. Nakupování je pro mě závislost. Ovšem často potkám špatné obchody, hodně mi vadí i dlouhá doba dodání (4 dni i více). Vy jste mě mile překvapili, jelikož vše proběhlo hladce a rychle bez dlouhých průtahů. Přestože jste Zahradní párty stan DELUXE nůžkový + boční stěny - 3 x 3 m červená neměli na skladě, nečekala jsem dlouho a jako omluvu jsem obdržela roztomilý dárek. Skvělý shopík.

Pavel Kecskés, Šetějovice:
Tento Zahradní párty stan DELUXE nůžkový + boční stěny - 3 x 3 m červená jsem si vybral po nalezení různých recenzí.Vzhledem k tomu že mám milenek více,mám možnost srovnávat i ostatní výrobce ale tento se mi zatím jeví jako velmi dobrý.Sice ho mám nedlouhou dobu a tak na nějakou dlouhodobou recenzi je ještě čas ale stále se jeví jako perfektní výrobek.

Denis Absatz, Němětice:
Krám jednoznačně doporučuji a určitě zde v budoucnu budu ještě nakupovat. Obchod nabízí: - široká nabídka zboží - příjemné ceny oproti konkurenci - vstřícné jednání Firmy - Zahradní párty stan DELUXE nůžkový + boční stěny - 3 x 3 m červená - zájem o zákazníka - rychlé dodání

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 01. 2018.

Hodnocení Zahradní párty stan DELUXE nůžkový + boční stěny - 3 x 3 m červená

hodnocení 5/5 od 64 hodnotících

Diskuze Zahradní párty stan DELUXE nůžkový + boční stěny - 3 x 3 m červená

Aneta K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Linda B: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Václav K: 110 % spokojenost

Veronika T: dobré

Václav N: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Zahradní párty stan DELUXE nůžkový + boční stěny - 3 x 3 m červená. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Zahradní párty stan DELUXE nůžkový + boční stěny - 3 x 3 m červená

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt