Zahradní párty stan ECONOMY 5 x 10 m - bílá

Zahradní párty stan ECONOMY 5 x 10 m - bílá

Zahradní párty stan ECONOMY 5 x 10 m - bílá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Zahradní párty stan ECONOMY 5 x 10 m - bílá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Zahradní párty stan ECONOMY 5 x 10 m - bílá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 33840 Kč
Naše cena: 22560 Kč Ověřit dostupnost

Mějte Vaši velkou oslavu pod pořádnou střechou. Ať již plánujete svatbu, firemní večírek, velkou oslavu anebo ne sháníte praktický přístřešek, tak tento stan je ideální variantou právě pro Vás. Ochrání Vás před sluncem a deštěm.  Kryt střechy se skládá z jednoho kusu a jednotlivé boční dílce jsou odmítelné buď po jednotlivých částech nebo na celé straně - dle Vaší potřeby. Štítové nebo-li vchodové strany jsou zajištěny plachtou s roll-up vchodem, který buď necháte zapnutý jako celistvou stěnu nebo z něj uděláte příjemný a elegantní vchod vymotáním části plachty nahoru. Vstupy jsou zajištěny robustním zipovým systémem. Veliká panoramatická okna po delších strankách zajistí dostatek světla pro interiér.    Technické údaje: rozměry: 5 x 10 m délka: 10 m šířka: 5 m zábor: 50 m2 rozměr vchodu: cca 3,8 x 2,0 m rozměr okna: 130 x 145 cm boční výška: 2,0 m výška hřebene: cca 2,8 m barva plachet: bílá   Materiál: materiál na plachtách: Polyvinylchlorid (PVC) - jako kamionová plachta střešní plachta: cca 500 g / m² postranní: 500 g / m² materiál konstrukce: Pozinkovaná ocel ocelové trubky Ø: 38 mm tloušťka stěny trubky: cca 1,1 mm spojka ocelová Ø: 42 mm tloušťka stěny spojka: 1,3 mm     Obsah balení: 1 x zahradní stan včetně bočních stěn hmotnost balení: cca 145 kg baleno do 5 jednotlivých kartonů

3 důvody proč prodáváme Zahradní párty stan ECONOMY 5 x 10 m - bílá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Zahradní párty stan ECONOMY 5 x 10 m - bílá

Adéla Domesová, Ves Touškov:
Pro své přátelé chci to {nejlepší|. Při výběru tady toho Zahradní párty stan ECONOMY 5 x 10 m - bílá jsem byla obzvlášť opatrná a kladla jsem důraz především na materiál a výdrž. Výsledek mne hezky překvapil. Zboží sice nebylo skladem, ale díky profesionálním prodejcům jsem se dozvěděla, že mohu koupit za výhodnější cenu jiný, který poslouží podobným způsobem. Nakonec jsem ještě ušetřila a spokojenost je veliká!

Veronika Mlynárová, Dubňany:
Potřebovala jsem jakýmkoliv stylem udělat dojem. Prostě jsem přála ideální změnu. Když jsem na Zahradní párty stan ECONOMY 5 x 10 m - bílá jedinečnou náhodou narazila, prvně mě ihned napadlo bylo - to by mohlo být nakonec ono. A má intuice mě pomohla. Od toho času jsem sama se sebou opravdu spokojená a cítím, že změnu vnímá i mé okolí.

Eliška Lovašová, Malšice:
Přiznám se, že k nákupům přes net jsem trochu nepřátelská, a proto jsem si i tento obchod nejdříve vyzkoušela a zavolala tam. Musím říci, že paní, co mi zvedla telefon, byla velmi přátelská a ubezpečila mě, že zboží dojde v pořádku do tří dnů od objednání. Proto jsem si tento produkt zakoupila a na doručení jsem nečekala ani čtyři dni. Zahradní párty stan ECONOMY 5 x 10 m - bílá dorazil v dobrém stavu. Používám ho celkem často a neměnila bych.

Veronika Láhnerová, Rovečné:
Když jsem objevila inzerát na Zahradní párty stan ECONOMY 5 x 10 m - bílá dlouho jsem neváhala a okamžitě zakoupila. Doručení bylo v blízké době a já jsem počala hned používat. Je to přesně, co jsem potřebovala a jsem velmi spokojená. Jsem doporučila kamarádům, moc se jim líbil a budou jej taky objednávat. Mockrát děkuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 10. 2017.

Hodnocení Zahradní párty stan ECONOMY 5 x 10 m - bílá

hodnocení 5/5 od 13 hodnotících

Diskuze Zahradní párty stan ECONOMY 5 x 10 m - bílá

Michal V: Jsem ráda, že to mám

Valerie K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

David H: Celkem jsem spokojený.

Pavel M: 110 % spokojenost

Laura F: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Zahradní párty stan ECONOMY 5 x 10 m - bílá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Zahradní párty stan ECONOMY 5 x 10 m - bílá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt