Zahradní párty stan ECONOMY 5 x 10 m - bílá

Zahradní párty stan ECONOMY 5 x 10 m - bílá

Zahradní párty stan ECONOMY 5 x 10 m - bílá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Zahradní párty stan ECONOMY 5 x 10 m - bílá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Zahradní párty stan ECONOMY 5 x 10 m - bílá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 33840 Kč
Naše cena: 22560 Kč Ověřit dostupnost

Mějte Vaši velkou oslavu pod pořádnou střechou. Ať již plánujete svatbu, firemní večírek, velkou oslavu anebo ne sháníte praktický přístřešek, tak tento stan je ideální variantou právě pro Vás. Ochrání Vás před sluncem a deštěm.  Kryt střechy se skládá z jednoho kusu a jednotlivé boční dílce jsou odmítelné buď po jednotlivých částech nebo na celé straně - dle Vaší potřeby. Štítové nebo-li vchodové strany jsou zajištěny plachtou s roll-up vchodem, který buď necháte zapnutý jako celistvou stěnu nebo z něj uděláte příjemný a elegantní vchod vymotáním části plachty nahoru. Vstupy jsou zajištěny robustním zipovým systémem. Veliká panoramatická okna po delších strankách zajistí dostatek světla pro interiér.    Technické údaje: rozměry: 5 x 10 m délka: 10 m šířka: 5 m zábor: 50 m2 rozměr vchodu: cca 3,8 x 2,0 m rozměr okna: 130 x 145 cm boční výška: 2,0 m výška hřebene: cca 2,8 m barva plachet: bílá   Materiál: materiál na plachtách: Polyvinylchlorid (PVC) - jako kamionová plachta střešní plachta: cca 500 g / m² postranní: 500 g / m² materiál konstrukce: Pozinkovaná ocel ocelové trubky Ø: 38 mm tloušťka stěny trubky: cca 1,1 mm spojka ocelová Ø: 42 mm tloušťka stěny spojka: 1,3 mm     Obsah balení: 1 x zahradní stan včetně bočních stěn hmotnost balení: cca 145 kg baleno do 5 jednotlivých kartonů

3 důvody proč prodáváme Zahradní párty stan ECONOMY 5 x 10 m - bílá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Zahradní párty stan ECONOMY 5 x 10 m - bílá

Miroslav Ondrovič, Příšov:
Stále BOMBA product, bude to si znít divně, ale vlastnil jsem už i lehčí, který mi ukradli a vrátil jsem se zpět, protože i co se týče provedení, dle mě nejvyvedenější, který byl dosud představen. Sečteno podtrženo neříkám, že je to {nejvýhodnější|nejlepší{ koupě , co se týče barvy..velikosti Zahradní párty stan ECONOMY 5 x 10 m - bílá, ale vše zatím stále spolehlivě funguje.

Petra Vilkusová, Libřice:
Netuším, jak moc kupují tyhle věci ženy, ale já neodolala. Zahradní párty stan ECONOMY 5 x 10 m - bílá se mi opravdu líbil a byla jsem toho názoru, že by mi mohl být k užitku. A vážně jsem uvažovala dobře. Nyní na něj nedám dopustit. Vynikající kvalita, nadprůměrné zpracování, zkrátka jedním slovem bomba a kdo něco takového shání, tomu můžu bez okolků daný Zahradní párty stan ECONOMY 5 x 10 m - bílá doporučit.

Markéta Samešová, Ostopovice:
Když jsem si ho kupovala, kupovala jsem na jistotu. Všechny moje kolegyně, které Zahradní párty stan ECONOMY 5 x 10 m - bílá již vlastní, byly absolutně spokojené. Žádná z nich neměla jakékoliv špatné zkušenosti, ba zcela výborné. A protože už jsem něco podobného potřebovala hodně často, nebyl důvod proč déle čekat. Všechna moje přání byla na úplně vyslyšena. Přísahám, že neznám nic lepšího, co by bylo aktuálně na trhu k {dostání|zakoupeníobjednání.

Karel Ondryska, Pňov-Předhradí:
Musím vás pochválit, protože tak skvělý přístup se jen tak nevidí. Zahradní párty stan ECONOMY 5 x 10 m - bílá, který jsem u vás objednal, předčil má očekávání a především rychlost zaslání, prakticky obden a bez platby poštovného. Perfektní zákaznické jednání.

Johana Ságnerová, Tochovice:
Mým hlavním problémem je nerozhodnost. Než se pro něco rozhodnu, trvá to velmi dlouho. Umím vybírat i několik dní. Porovnávám schopnosti, čtu recenze, zkušenosti ostatních majitelů a hodně se ptám prodavače. Na tenhle Zahradní párty stan ECONOMY 5 x 10 m - bílá jsem objevila hodně pozitivních ohlasů, ale pro sichr jsem ještě několikrát volala do eshopu. Nyní se přidávám k zástupu rozverných majitelů a také děkuji prodejci za snahu mi vše říci.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 14. 12. 2017.

Hodnocení Zahradní párty stan ECONOMY 5 x 10 m - bílá

hodnocení 5/5 od 35 hodnotících

Diskuze Zahradní párty stan ECONOMY 5 x 10 m - bílá

Dominika S: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Ema M: děda je z dárku je nadšený

Sebastian R: funkční výrobek

Václav K: je to fajné

Marie S: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Zahradní párty stan ECONOMY 5 x 10 m - bílá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Zahradní párty stan ECONOMY 5 x 10 m - bílá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt