Zahradní párty stan ECONOMY 5 x 10 m - bílá

Zahradní párty stan ECONOMY 5 x 10 m - bílá

Zahradní párty stan ECONOMY 5 x 10 m - bílá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Zahradní párty stan ECONOMY 5 x 10 m - bílá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Zahradní párty stan ECONOMY 5 x 10 m - bílá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 33840 Kč
Naše cena: 22560 Kč Ověřit dostupnost

Mějte Vaši velkou oslavu pod pořádnou střechou. Ať již plánujete svatbu, firemní večírek, velkou oslavu anebo ne sháníte praktický přístřešek, tak tento stan je ideální variantou právě pro Vás. Ochrání Vás před sluncem a deštěm.  Kryt střechy se skládá z jednoho kusu a jednotlivé boční dílce jsou odmítelné buď po jednotlivých částech nebo na celé straně - dle Vaší potřeby. Štítové nebo-li vchodové strany jsou zajištěny plachtou s roll-up vchodem, který buď necháte zapnutý jako celistvou stěnu nebo z něj uděláte příjemný a elegantní vchod vymotáním části plachty nahoru. Vstupy jsou zajištěny robustním zipovým systémem. Veliká panoramatická okna po delších strankách zajistí dostatek světla pro interiér.    Technické údaje: rozměry: 5 x 10 m délka: 10 m šířka: 5 m zábor: 50 m2 rozměr vchodu: cca 3,8 x 2,0 m rozměr okna: 130 x 145 cm boční výška: 2,0 m výška hřebene: cca 2,8 m barva plachet: bílá   Materiál: materiál na plachtách: Polyvinylchlorid (PVC) - jako kamionová plachta střešní plachta: cca 500 g / m² postranní: 500 g / m² materiál konstrukce: Pozinkovaná ocel ocelové trubky Ø: 38 mm tloušťka stěny trubky: cca 1,1 mm spojka ocelová Ø: 42 mm tloušťka stěny spojka: 1,3 mm     Obsah balení: 1 x zahradní stan včetně bočních stěn hmotnost balení: cca 145 kg baleno do 5 jednotlivých kartonů

3 důvody proč prodáváme Zahradní párty stan ECONOMY 5 x 10 m - bílá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Zahradní párty stan ECONOMY 5 x 10 m - bílá

Miroslav Ondrovič, Příšov:
Stále BOMBA product, bude to si znít nečekaně, ale vlastnil jsem už i NOVĚJŠÍ, který mi ukradli a vrátil jsem se zpět, protože i co se týče vzhledu, dle mě nejhezčí, který byl dosud představen. Sečteno podtrženo neříkám, že je to {nejvýhodnější|nejlepší{ koupě , co se týče parametrů..velikosti Zahradní párty stan ECONOMY 5 x 10 m - bílá, ale vše zatím stále spolehlivě funguje.

Petra Vilkusová, Libřice:
Nemám zdání, jak moc si pořizují tyhle výrovky ženy, ovšem já jsem tak učinila. Zahradní párty stan ECONOMY 5 x 10 m - bílá se mi velmi líbil a byla jsem toho názoru, že by mi mohl být k užitku. A vážně jsem přemýšlela správně. Teď si ho nemůžu vynachválit. Vynikající kvalita, velká odolnost, jednoduše jedním slovem pecka a kdo něco podobného shání, tomu můžu bez okolků daný Zahradní párty stan ECONOMY 5 x 10 m - bílá doporučit.

Markéta Samešová, Ostopovice:
Když jsem si ho kupovala, šla jsem na jistotu. Všechny moje kamarádky, které Zahradní párty stan ECONOMY 5 x 10 m - bílá již mají, byly úplně spokojené. Ani jedna z nich neměla jakékoliv negativní zkušenosti, ba zcela naopak. A protože už jsem něco takového potřebovala velmi často, nebyl důvod proč dál čekat. Všechna moje očekávání byla na zcela splněna. Přísahám, že neznám nic úžasnějšího, co by bylo momentálně na trhu k {dostání|zakoupeníobjednání.

Karel Ondryska, Pňov-Předhradí:
Musím vás pochválit, protože tak perfektní přístup se jen tak nevidí. Zahradní párty stan ECONOMY 5 x 10 m - bílá, který jsem u vás zakoupil, předčil má očekávání a především rychlost zaslání, prakticky druhý den a bez platby poštovného. Perfektní zákaznické jednání.

Johana Ságnerová, Tochovice:
Mojím velkým problémem je roztěkanost. Než se pro někoho rozhodnu, je to hodně dlouho. Jsem schopna vybírat i mnoho dní. Porovnávám možnosti, čtu recenze, zkušenosti jiných uživatelů a hlavně se dotazuji prodejce. Na tento Zahradní párty stan ECONOMY 5 x 10 m - bílá jsem objevila mnoho plusových ohlasů, ale pro jistotu jsem ještě několikrát volala do eshopu. Nyní se přiřazuji k frontě rozverných zákazníků a také děkuji prodejci za ochot mi vše říci.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení Zahradní párty stan ECONOMY 5 x 10 m - bílá

hodnocení 5/5 od 92 hodnotících

Diskuze Zahradní párty stan ECONOMY 5 x 10 m - bílá

Adéla M: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Pavel Š: Celkem jsem spokojený.

Simona R: nemá chybu

Valerie B: Proboha. To raději přispěju na charitu

Gabriela Š: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Zahradní párty stan ECONOMY 5 x 10 m - bílá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Zahradní párty stan ECONOMY 5 x 10 m - bílá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt