Jedinečné bydlení přímo v metropoli? Projekt Byty u parku nabízí 272 bytů pro páry i velké rodiny!

Developerský počin, který by nabídl množství bytů různých metráží pro jednotlivce, páry i velké rodiny, s dostupností veřejnou dopravou a v blízkosti zeleně? Věřte tomu, že takový projekt existuje! Jmenuje se Byty u parku a dokonce se nabízí již byty k prodeji, protože kolaudace je plánována na konec pololetí roku 2022. A je z čeho vybírat, v katalogu jsou totiž byty s terasami, předzahrádkami, ale svou vlastní zahrádku mohou mít dokonce i dva pokoje! Jen stěží se najde zajímavější projekt v Praze než tento, ale vybírejte rychle, prodej byl již zahájen.

Bydlení ve skvělé lokalitě

Každodenní dojíždění nebo komfort velkoměsta se zelení doslova za oknem? Vyberte si velkoměsto, protože rezidence Byty u parku přímo na zeleň v podobě parku Židovské pece navazuje, budete tak mít příležitost si po práci odpočinout nebo zasportovat. Navíc budete přímo v centru všeho dění. Bydlení v metropoli nadto přináší výhody v podobě pracovních příležitostí, ale také možnosti poslat děti na studia na nejlepší školy v Česku.

Sociální a občanská vybavenost v okolí

Využít můžete také veškerou sociální a občanskou vybavenost v okolí. K lékaři, stejně jako do lékárny nebo do obchodu je to od bytových domů jen pár metrů. Nebudete tak plýtvat drahocenným časem v dopravních kolonách, což je každodenní chleba těch, co si pořídili bydlení v satelitech v okolí Prahy. Ušetřený čas tak můžete využít ke sportování v parcích nebo zajít s přáteli na jedno či do některého z klubů. Milovníci kultury a divadla pak jistě ocení množství divadelních a hudebních scén v okolí.

Rezidenční bydlení s vysokými nároky

A jaké byty na prodej Praha 3 se v katalogu nabízí? Celkem se jedná o 272 bytů a 2 ateliéry v celkem 11 budovách v okolí ulice Olgy Havlové s napojením na blízký park. Domy jsou maximálně o 6 podlažích, dobře tak zapadnou do stávající zástavby i zeleně. Navíc díky zasazení do terénu se nabízí možnost předzahrádky, která přináleží přímo k bytu. Byty jsou o dispozičním řešení od 1+kk po 5+kk, většina z nich může mít kromě předzahrádky také balkon nebo lodžii, ve vrchních patrech terasu. Obyvatelům bytů jsou k dispozici sklepní kóje pro uskladnění sezónních věcí, možné je dokoupit parkovací stání.

Publikováno: 30. 09. 2020

Kategorie: Reality

Autor: Katka Roubalová