Vlastníte komerční budovu a nechce se vám uklízet? Nechte to profesionálům

Určitě jste ten pocit zažili mnohokrát ve vašem životě. Vcházíte do velkého konferenčního nebo nákupního centra a všude je nádherně naklizeno. Takovou úroveň čistoty samozřejmě nemůže zajistit jedna uklízečka. Abyste si ve všech komerčních prostorech zajistili perfektní čistotu bez jakéhokoliv smítka, přenechte úklid profesionální firmě, která se na tuto činnost specializuje.

Proč přenechat úklid profesionálům?

Jako ředitel nebo majitel velkého konferenčního centra samozřejmě nemáte ani trochu času kontrolovat práci uklízečky. Proto je lepší tuto činnost přenechat externí firmě, která má s úklidem komerčních prostor více než 25 let zkušeností. Díky použití moderních technologií a perfektně proškoleným zaměstnancům jsou veškeré prostory uklizeny s maximální pečlivostí v nejkratším možném čase. Nezáleží na tom, zda se jedná o administrativní budovy, kancelářské prostory nebo nákupní centra. Profesionální uklízeče nemůže nic překvapit.

Kolik profesionální úklid stojí?

Cena za úklid kanceláří Praha se odvíjí hlavně od velikosti uklízených prostor. Na tomto faktoru následně závisí množství použité techniky a zaměstnanců, kteří ji obsluhují. Do ceny se také promítne nábytek nebo další příslušenství. V případě, že je třeba uklidit například osvětlení nebo nějaké spotřebiče, bude cena za úklid o něco málo vyšší. Pro individuální cenovou nabídku neváhejte kontaktovat renomovanou úklidovou společnost, která vám obratem zašle přesnější cenovou kalkulaci.

Možnost pravidelného úklidu

Spolupráce s externí úklidovou firmou bude pravděpodobně dlouhodobější. V takovém případě můžete očekávat nejenom nižší cenu za úklid, ale také další benefity. K pravidelným úklidovým službám zdarma získáte hygienický servis. V něm je zahrnuto doplnění toaletního papíru, papírové ručníky na utření rukou nebo veškeré vybavení do kuchyně či na toaletu. Velkou výhodou je časová flexibilita profesionálních uklízečů, kteří do vaší firmy mohou přijet prakticky v kteroukoliv denní dobu. Čistota vnitřních administrativních nebo komerčních prostor přímo ovlivňuje spokojenost klienta. Oslovte profesionální uklízecí společnost s nabídkou dlouhodobé spolupráce a navždy se zbavte nečistot.

Publikováno: 27. 06. 2021 / Aktualizováno: 31. 07. 2023

Kategorie: Ostatní

Autor: Katka Roubalová