Postavte si svou vlastní udírnu

Také jste jako malí pomáhali dědovi, když na zahradě udil, anebo jste jen přihlíželi a těšili se, až ochutnáte dobroty, které chtěl za pár hodin nakrájet? Možná měl udírnu váš soused a spolu s vaším tátou zkoušeli udit kde co, náramně se tím bavili, a vy jste měli možnost ochutnat uzené maso na různých typech dřeva. Ať už jste krásný proces uzení zažili na vlastní kůži, nebo ne, udírna vás bude jistě bavit. A protože často baví i děti nebo náctileté, můžete se uzením „bavit“ společně.

Aby nebyla stavba udírny složitá

Možná už jste na internetu shlédli, kdejaké rady, jak na stavbu udírny. Víte, že potřebujete šamotové desky a cihly, že existují žáruvzdorné malty, nebo že je teploměr do udírny velmi důležitá věc. I tak, pokud nejste příliš technický typ, můžete mít ze stavby udírny svépomocí obavu. Nemusí tomu však být tak. Na webu kamnarina.cz najdete nejen „posádku“, která má ráda vše kolem uzení i jiných způsobů přípravy jídla nebo topení, ale nabízí i slevové balíčky na stavbu udírny. Právě takovým je set na stavbu udírny SB10. Díky němu ušetříte aktuálně 458 Kč v porovnání, kdybyste komponenty kupovali zvlášť. Najdete tady praktické díly pro jednoduchou stavbu vaší udírny. Jednotlivé díly nemusíte zdlouhavě vyhledávat, tady najdete vše, co budete potřebovat. V sadě jsou např. oblíbená udírenská dvířka s izolací a těsnící šňůrou, masivní litinový štít a černá barva proti korozi. Oceníte i praktický rámeček na uložení litinového roštu, díky kterému nebudete muset pracně vyřezávat drážky do šamotových cihel. Nechybí ocelový popelník, vývod ohniště, udírnový teploměr a šikovná nerezová zednická lžička.

Kompletní sortiment nejen pro udírny

Na webových stránkách kamnarina.cz najdete i krbová kamna, komíny, teplovzdušné výměníky, sporáky a mnohé jiné. Podívejte se a vyberte vše, co potřebujete.

Publikováno: 08. 02. 2022

Kategorie: Ostatní

Autor: Katka Roubalová