Klidný přesun do nového se stěhováním Praha

Čeká vás přesun na nové místo a děsíte se každého detailu a každé části, kterou budete muset absolvovat? Už nemusíte. Proč? Protože je tu stěhování Praha, ten pravý tým profesionálů právě pro vaši situaci. Máme dlouholeté zkušenosti se stěhováním domů, bytů, kanceláří, open space, montážních hal a výrobních linek s vybavením všeho druhu. To všechno s minimálním narušením vašeho vlastního provozu. Víme sami, jak je nepříjemná rušená práce, proto sestavujeme harmonogram práce vždy s ohledem na vaše firemní činnosti. Naše firma funguje v rámci Prahy, i po celé České republice a stěhujeme samozřejmě i do zahraničí.

Konzultace a schůzka

Ideálním startem celého průběhu stěhování je osobní konzultace na místě s pracovníkem stěhování Praha, která je bezplatná. Kromě přesného harmonogramu a konkrétní kalkulace vám náš člověk také zodpoví jakékoli případné dotazy a dohodne s vámi vše potřebné. Ozvěte se mailem nebo telefonicky a dohodněte se s dostatečným předstihem.

Nábytek normální versus zvláštnosti

Každý domov může obsahovat kromě běžných věcí nějaké atypické břemeno – těžký klavír, křehkou sochu nebo citlivé obrazy. Upozorněte prosím našeho pracovníka na všechno, co bude potřebovat specifické zacházení a zvláštní přístup. Na všechny okolnosti máme nástroje a jsme schopni přepravit prakticky cokoli, ale potřebujeme o tom vědět dopředu.

Vše s pečlivou ochranou

Naši lidé vám rádi poskytnou všechny druhy obalových materiálů – bublinkové folie, stahovací folie „střečovky“, výplně i vratné krabice a přepravky všech druhů a velikostí. Stejně tak vám pomůžeme všechno potřebné zabalit, aby žádná z věcí nepřišla během transportu stěhování Praha ani k té nejmenší úhoně. Před samotným stěhováním prosím zajistěte dostatek parkovacího místa i přístupové cesty. Šetří to na naší straně strávený čas a na vaší tím pádem peníze.

Prostor a přístup

Před naším příjezdem k Vám prosíme zajistěte přístupové cesty i dostatek parkovacího prostoru. Je obvykle lepší použít na stěhování větší vůz z důvodu snadnější manipulace s položkami uvnitř. Všechny nečekané komplikace znamenají čas pro nás a peníze navíc za stěhování pro Vás. Je jasné, že některé faktory předvídat a ovlivnit nelze, ale součinnost na obou stranách je ideálním stavem pro hladký průběh.

Ozvěte se s čímkoli

Něco není jasné nebo si chcete rovnou domluvit úvodní konzultaci? Zastihnete nás nonstop na telefonu +420 723 123 100 či mailové adrese kancelar@stehovanilevnepraha.cz.

Publikováno: 09. 12. 2019

Kategorie: Ostatní

Autor: Katka Roubalová