Aby úklid popela byl snadný a „čistý“

Aby zimní večer byl ideální, je potřeba zapálit oheň. A ať už topíte výjimečně během romantických večerů nebo po celou sezónu, jistě se netěšíte na úklid popela, který na vás po vyhasnutí ohně bude čekat. Ale aby vám to šlo pěkně od ruky a nemuseli jste se vypořádávat s prachem ani špínou, můžete sáhnout po moderním pomocníkovi. Aby úklid popela byl opravdu rychlý snadný a hlavě čistý.

Bateriový vysavač na popel Kärcher AD 2 si spolehlivě, a hlavně bezpečně poradí s popelem, hrubými nečistotami, a dokonce i s jemnými prachovými částicemi. Nebude vás tak obtěžovat či dráždit žádné poletující smítko. A zároveň si v mžiku poradíte i s hrubšími nečistotami padajících například ze dřeva.

Z nehořlavého materiálu je jak samotný vysavač, tak samozřejmě i 14litrová nádoba a flexibilní sací hadice z lakovaného kovu. O maximální bezpečnost při vysávání se starají plochý skládaný filtr a kovový filtr na hrubé nečistoty. Další výhodou je inovativní funkce ReBoost, která po zmáčknutí jediného tlačítka odstraňuje popel i prach z filtru a zajišťuje tak trvale vysoký sací výkon. S baterií 18 V vás nebudou obtěžovat žádné kabely a dostanete se přesně kam potřebujete. Díky dlouhé výdrži se stabilním výkonem a možnosti využívání bez elektrických zásuvek je AD 2 navíc skvělým pomocníkem i po letních grilovačkách. A pokud už jste dávno milovníkem Kärcheru, tak už pravděpodobně víte, že baterii hravě využijete i při práci s jinými Kärcher pomocníky.

www.karcher.cz www.svetcisteni.cz

Publikováno: 30. 01. 2021

Kategorie: Ostatní

Autor: Katka Roubalová