Dokonalost, svoboda, elegance aneb moderní úklidový trend

Bez zdlouhavého úklidu k čistotě: Osvoboďte se od vysávajících povinností.

Toužíte po pohodlném domově a čistotě, aniž by vám údržba zabírala příliš mnoho času? Věnujete se rádi věcem, které milujete, a přitom chcete mít domov v dokonalém pořádku? Každodenní péče o podlahy může být časově náročná, a právě zde vstupuje do hry moderní pomocnice. S vašim minimálním úsilím zajistí podlahám pravidelnou péči, odstraní nečistoty a drobky, a vy budete moci vychutnávat pohodlí a krásu svého domova. Moderní pomocnice není jen o čistotě, ale také o uvolnění času pro ty nejdůležitější okamžiky ve vašem životě. Získejte rovnováhu mezi péčí o domov a tím, co vás opravdu naplňuje. Jedním tahem lesk jako blesk i bez vysávání!


Jedním tahem lesk jako blesk i bez vysávání!

AKU podlahová myčka Kärcher FC 7 Cordless je přímo šampionem mezi čističi Kärcher. Nahradí mop i vysavač a na podlaze tak odstraní mokré i suché každodenní nečistoty v jednom tahu. Díky speciálním filtrům bezchybně zachytí vlasy, chlupy, smítka a postará se i o zrnka písku a blátivé ťapky chlupáčů. Už jen díky této inovaci ušetříte polovinu času. Pomocnice je tak lehká, že úklid s ní hravě zvládnou i vaše ratolesti bez tlačení a námahy.

Vytírá stále čistou vodou

Tajemství je v technologii čtyř válců, které se proti sobě otáčejí, což umožňuje rychlé a efektivní čištění. Přístroj má dvě nádrže. V jedné je čistá voda s čisticím přípravkem pro válečky, a v druhé se shromažďuje voda odpadní. Se zaschlými či odolnějšími nečistotami si poradí funkce BOOST. Konstrukce stroje je promyšlena do posledního detailu, díky čemuž čistí i v rozích a podél okrajů. Podlahy jsou po použití FC 7 Cordless o 20 % čistší oproti použití běžného mopu.

Údržba podlahy je nyní tak snadná!


Celá domácnost na jedno nabití!

Plně nabitá Li-Ion baterie vydrží až 45 minut, což je dostatek času na mytí podlah i v rozlehlejších domácnostech (až 135 m2 na jedno nabití). Flexibilitu pohybu díky bezdrátovému provedení ještě umocňuje otočný kloub, díky kterému lze rukojeť naklonit až o 90° a čistit tak podlahy i pod nábytkem. Využijete ji na všechny tvrdé podlahy od lina, přes parkety až po dlažbu.


Bez tahání kýblů, bolavých zad a mokrých rukou!

Podlahová myčka má vizuální i akustický signál, který vás upozorní, že je nádrž na čerstvou vodu prázdná a nádrž na špinavou vodu plná. V té chvíli i sama vypne. Po práci je vhodné přístroj umístit dle návodu do čisticí stanice a spustit funkci samočištění. Válečky lze prát i v pračce na 60 °C. Doporučujeme je předtím vložit do ochranného obalu či síťky a vždy prát s dalšími textiliemi, které by válečky „zabalily“. Nádržku na špinavou vodu můžete bezstarostně vložit do myčky na nádobí. Vše je uzpůsobeno tak, aby byl zajištěn co nejvyšší standard čistoty a pohodlí.

Více informací zjistíte na www.karcher.cz nebo www.svetcisteni.cz.

Publikováno: 15. 01. 2024

Kategorie: Ostatní

Autor: Petra Malinová