Pražská rezidenční čtvrť osloví každého, kdo touží po moderním bydlení

Stylové a moderní bydlení, to jsou synonyma, která vás napadnou, pokud se podíváte na nově rostoucí pražskou rezidenční čtvrť Malešický háj. Nabídne vám veškerý komfort, který je typický pro bydlení ve městě, ale zároveň je zde dostatek prostoru pro každého. K dispozici je rovněž příjemné okolí v podobě blízkého Malešického lesa. Bydlení je jako stvořené pro jednotlivce, dvojice i rodiny, v závislosti na tom, jak velký byt si vyberete. Musíte si ale pospíšit, protože zbývá už pouze několik posledních bytů k prodeji.

Moderní byty

Skutečnost, že je k dispozici už pouze pár bytových jednotek, je dána nepochybně tím, že se jedná o atraktivní lokalitu. Jedná se k tomu o byty, které byly postaveny v duchu moderní a citlivé architektury, která souzní s okolím. Povedlo se toho docílit tak, že bydlení v pražských Malešicích je situováno do pěti bytových domů s pouhými 107 bytovými jednotkami. Množství bytů je tak nižší, než je obvyklé, což poskytuje i dostatek soukromí. Architektura bytů nabízí rovněž členité prvky, které dále akcentují jak důraz na soukromí, tak propojení s přírodou. Jedná se o balkony, terasy či předzahrádky, v závislosti na tom, kde jsou byty situovány.

Ačkoliv bytové domy s ohledem na respekt k okolní krajině a zástavbě nevystupují výše než do 5 podlaží, tak jsou zde ještě dvě podzemní podlaží, která slouží čistě pro praktické účely majitelů bytů. Jedná se o:
  • Garážová stání
  • Sklepní kóje
Také podzemní část bytových domů je tak využita bezezbytku, přičemž se jedná o technické prostory, které tak zůstanou elegantně skryty. Lépe už to architekti v tomto případě vymyslet nemohli.

Kdy se lze nastěhovat?

Výstavba bytových domů začala v roce 2021, přičemž se počítá s tím, že k nastěhování budou během roku 2023. Jak jsme však již zmínili v úvodu, byty v Malešicích patří mezi velmi žádané. Pokud tedy máte zájem, podívejte se na nabídku zbývajících volných bytů už dnes.

 

Publikováno: 30. 11. 2021

Kategorie: Reality

Autor: Katka Roubalová