Víte, kde hledat kvalitní, spolehlivé a hezké balkony pro každý typ bytového domu?

Rozhodli jste se, že je načase koupit si nové balkony, protože ty stávající již nejsou kvalitní ani hezké? Anebo stavíte nový bytový dům a chcete, aby měl atypické, nápadité a vzhled povznášející balkony? Ať je to jakkoli, spolehnout se můžete na společnost PEKSTRA s.r.o. z Třeboně.

Zkušená a spolehlivá společnost

Společnost PEKSTRA působí na našem, slovenském i evropském trhu již 20 let a neustále zkvalitňuje a rozšiřuje své technické a výrobní zázemí, včetně zvyšování odborné způsobilosti vedoucích pracovníků a techniků. Kvalitu produktů potvrzují a deklarují certifikáty kvality výroby, jedinečnost technických a výrobních postupů potvrzuje mimo jiné i Osvědčení o zápisu průmyslového vzoru. Společnost má ke klientům individuální přístup, a to jak k potřebám tak požadavkům.

Balkony dle vašich přání i požadavků

Budete překvapeni, kolik typů balkonů můžete od společnosti PEKSTRA. Vybírat můžete balkony podle výplní, hliníkové balkony, balkony uchycené pomocí stropních táhel, což je nové technické řešení pro bytové domy bez nosného obvodového zdiva nebo atypické balkony, jež mohou být velmi rozmanité.

Balkony vhodné pro všechny typy bytových domů

Nejběžněji požívané jsou závěsné ocelové balkony vhodné pro všechny typy bytových domů. Ať už potřebujete vyměnit staré balkony za nové nebo řešíte balkony u novostavby či staršího domu, kde zatím balkony nebyly, vždy najdete správné řešení. Novým typem jsou balkony s ocelovou konstrukcí a hliníkovým opláštěním. Balkon je přisazen k fasádě domu bez mezery. Jde o čisté řešení moderního balkonu. Kontaktujte pekstra.cz a dozvíte se o všech možnostech, které můžete při výměně starých balkonů využít. Kromě balkonů můžete poptávat i rozšíření lodžií, nové lodžie, zasklení, zábradlí, sklepní kóje a příslušenství.

Publikováno: 15. 12. 2021

Kategorie: Stavba a rekonstrukce

Autor: Katka Roubalová