Fotovoltaická Elektrárna

Fotovoltaická Elektrárna

Není lepší doba než nyní pro investici do fotovoltaiky. Ochráníte tak své úspory před inflací a budete zhodnocovat investované peníze. Spočítejte si návratnost investice do fotovoltaické elektrárny a získejte státní dotaci až 301.500 Kč.

100% garance získání dotace. Rychlá a efektivní návratnost, vlastní elektřina zdarma. Energetická nezávislost.

Investice do fotovoltaické elektrárny se vyplatí

Nechcete nechat inflaci, aby snižovala hodnotu vašich peněz? Co s tím? Jednou z možných cest, jak ochránit své úspory před inflací, je investice do fotovoltaické elektrárny. A to protože v tuto chvíli stále běží státní podpora z programu nová zelená úsporám. Investice do fotovoltaiky se státní dotací až 301.500 Kč nemá v toto chvíli konkurenci.

Současně se stanete energeticky nezávislými, snížíte si své platby za energie a v budoucnu budete vydělávat po dobu až 25let, což je garantovaná životnost fotovoltaiky. Je ale třeba nepodcenit kondici střechy a hlavní faktor je správný výběr instalační firmy.

Při současných cenách elektřiny a dotačních podmínkách, je možné možné počítat s návratností investice do fotovoltaické elektrárny v horizontu čtyř až pěti let. Poté již neplatíte za energie a současně s přebytky vyrobené energie vyděláváte.

Doba, kdy se elektrárna 9,9 kWp zaplatí svým provozem je zobrazena červeně. Modře pak, kdy vám bude elektrárna generovat zisk.
Předpoklady použité pro výpočet návratnosti:
Výkon elektrárny volen mírně nižší než spotřeba domácnosti, která je následně z 80% pokryta výrobou elektrárny
Cena elektřiny je počítána na úrovni platného stropu s předpokladem nejběžnější distribuční sazby D02d a s jističem 3x25A
Po 12ti letech je počítáno s investicí ve výši 100 tis. Kč do servisu, obnovy baterií atd.

Spočítejte si návratnost fotovoltaiky

Při současných cenách elektřiny a dotačních podmínkách počítat s návratností investice do fotovoltaiky v horizontu čtyř až pěti let.

Inflace v Česku stoupla na téměř 17 procent. Čechům se tak začínají ztenčovat úspory ležící na účtech. Míra inflace vyjádřená přírůstkem průměrného indexu spotřebitelských cen za posledních 12 měsíců proti průměru předchozích 12 měsíců byla v únoru 16,2 % (v lednu 15,7 %). Investování během období vyšší inflace může být složitější a zneklidňující.

Jak nejlépe ochránit své peníze před inflací?

  • Hotovost ztrácí na své hodnotě
  • Jak a do čeho nyní nejlépe investovat?
  • Vyplatí se investice do zlata nebo nemovitostí?

Na co vsadit, když se chcete ochránit před inflací? Máme konkrétní návod

Jednou z možných cest, jak ochránit své úspory před inflací, jsou nemovitosti. Ale ještě výhodnější se v tuto chvíli jeví investice do fotovoltaické elektrárny. A to protože v tuto chvíli stále běží státní podpora z programu nová zelená úsporám.

Je ale třeba nepodcenit kondici střechy a hlavní faktor je správný výběr instalační firmy. Již nyní existuje spousta nezávislých fotovoltaických expertů a srovnávacích serverů, jako třeba www.sFotovoltaika.cz

Fotovoltaické Elektrárny

Katalog fotovoltaické elektrárny nabízí přehledně firmy v oblasti solární techniky, fotovoltaických panelů, tepelných čerpadel. Fotovoltaické elektrárny a tepelná čerpadla, montážní firmy a vše k tématice fotovoltaiky na jednom místě. Najděte si dodavatele fotovoltaické elektrárny ve vašem regionu. Najděte si firmu pro vyřízení dotace nová zelená úsporám. Nabízíme také nezávislou fotovoltaickou kalkulačku pro srovnání ceny energií online.

Nezávislý srovnávač sFotovoltaika.cz pro vás právě teď připravujeme. Již brzy se můžete těšit novinky ze světa fotovoltaických elektráren nebo na inteligentní srovnávač realizačních firem!

Publikováno: 28. 03. 2023

Kategorie: Ostatní

Autor: Katka Roubalová