Rekonstrukce interiéru aneb nábytek přesně na míru

Komoda, vestavěná skříň nebo další nutnosti pro dnešní domácnosti, už určitě nemusíte pořizovat v uniformovaných obchodech. Pokud máte jinou představu, než jaká se na trhu nabízí, není potom nic snazšího než oslovit zakázkové truhlářství se svou poptávkou. Obrátíte se totiž na někoho, kdo má za sebou roky zkušeností a individuální přístup ke klientům mu není cizí. Rekonstrukce ložnice nebo nová kuchyňská linka, ale i vybavení kanceláře nebo ordinace – nic z toho nepředstavuje problém!

Na realizaci zakázky nebudete dlouho čekat

Probrání návrhů, ale také doprava a odborná montáž. Jinak řečeno, všechno od A do Z, přesně podle představ. Truhlářství Praha si poradí i s výzvou, kterou představuje například dětský pokoj nebo ložnice. Vždycky jste chtěli mít doma dřevěné schodiště? Nebo byste rádi nechali zrenovovat starší nábytek, jehož se nechcete vzdát? Pokud jde o masiv, je zřejmé, že jde ve světě dřevěného nábytku o číslo jedna. Firma, která je na trhu od začátku devadesátých let, má stovky zkušeností z praxe, a to nejen z českých domácností. Má totiž i velké zkušenosti se zakázkami ze zahraničí.

Útulná pracovna nebo pult na recepci

Vydat se co nejmodernější cestou nebo být trochu retro? Styl je na vás, záleží jen na konkrétních představách a prohlédnout si budete moci i 3D návrh, jenž celou situaci usnadní. Příjemné prostředí na recepci nebo kancelář, ve které se pracuje mnohem příjemněji. Na své si přijdou i majitelé restaurací s plány dát podniku úplně novou tvář. Vestavěná skříň ušetří spoustu místa v malých bytech, ale bude se dobře vyjímat i v rodinném domě. Příjemně vyladěná obývací stěna, ale také možnost profesionálního poradenství. Nechat si poradit od zkušených, kteří mají tři desetiletí praxe, je jistě výhodou.

Publikováno: 22. 01. 2021

Kategorie: Stavba a rekonstrukce

Autor: Katka Roubalová