Vybíráte vstupní dveře ze dřeva? Kvalitní a krásné vyrábí společnost JIS

Na trhu se dnes můžeme setkat s mnoha typy vstupních dveří a není vůbec snadné rozhodnout se pro jedny z nich. Je proto namístě nechat si poradit a zvážit všechna PRO a PROTI u jednotlivých materiálů, z nichž mohou být vyrobeny. Pokud už teď víte, že chcete časem prověřenou klasiku v podobě dřevěných dveří, rozhodněte se pro ty z dílny společnosti JIS. Na našem trhu se pohybuje již více než 30 let a dveře, které dodává, se pyšní vysokou kvalitou i dokonalým designem.

Dřevěné vstupní dveře od JIS

Společnost JIS nabízí jak dřevěné dveře, tak plastové a hliníkové typy. Zaměříme-li se na dřevěné, můžeme se spolehnout na jejich vysokou tvarovou stabilitu, výbornou ochranu před prachem hlukem i vlhkostí, ale také na krásný vzhled a jednoduché ovládání. Jsou vyráběny z těch nejlepších českých dřevin, které můžete najít.


To nejlepší pro vaši spokojenost se vstupními dveřmi ze dřeva

Jak už jsme uvedli, dřevěné vstupní dveře JIS jsou vyrobeny z nejlepších našich dřevin. Při výrobě dochází ke kvalitní hloubkové impregnaci, čímž je zaručena maximální odolnost a stálost dřevěných dveří. Vybírat můžete z široké palety barev v přírodním ladění, které podtrhnou styl vašeho domu, který máte rádi. Tento přírodní materiál vám při správné péči zajistí dlouholetou funkci s maximální spokojeností.

Koupit si vstupní dveře je snadné a rychlé

Nejdříve společně proberete vaše přání, představy a možnosti, a bude vám vypracována prvotní cenová nabídka. Následně u vás technici zaměří otvory pro nové dveře, doladíte materiál, barvy i doplňky a společnost vám určí finální cenu. Po odsouhlasení vámi se nebude měnit. Dojde k potvrzení objednávky a domluvíte se na termínu výroby a následné montáže, včetně instalace a začištění ostění. Montážníci vám vysvětlí obsluhu dveří a 24 měsíců vám bude k dispozici servis ZDARMA.

Více na jis.cz.

Publikováno: 29. 04. 2023

Kategorie: Stavba a rekonstrukce

Autor: Katka Roubalová